Vojtěch Hynek Popelka - Zasněžené stráně

Olej na plátně, 19x24 cm. Signováno vpravo dole V.Popelka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

300606. Zasněžené stráně
Dražba ukončena:06.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč