Vojtěch Kyncl - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 88 cm

Olejomalby, 30x71 cm a 35x75 cm. Signovány Vojta Kyncl. 1x Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 – 1979
Malíř, publicista, textilní návrhář.

106487. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:03.12.2023 21:09:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.12.2023 21:06:54 14249
500 Kč 03.12.2023 18:52:20 9294