Vojtěch Kyncl - Vesnice z jara

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole V. Kyncl 58. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 – 1979
Malíř, publicista, textilní návrhář.

38115. Vesnice z jara
Dražba ukončena:28.11.2019 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.11.2019 19:18:45 4441