Vojtěch  Pernica - Pohled na věže vesnického kostelíčka

Olej na kartonu, 27x37 cm. Signováno vpravo dole Pernica. Rámováno.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

49372. Pohled na věže vesnického kostelíčka
Dražba ukončena:01.10.2020 20:31:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč