František Líbal - Deštivý den

Olej na plátně, 42x54 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3460. Deštivý den
Dražba ukončena:26.11.2015 22:02:22
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč