Vojtěch Sapík - Vazač snopů

Keramika, výška 54 cm. Signováno Sapík.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1888-1916.
Narodil se v Ostravě. Studoval UMPRUM u prof. Darhoňovského a Suchardy. Získal řadu stipendíí, která mu umožnila studia v Paříži, Itálii a na ostrově Capri. Padl v I. světové válce. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a medailérství.

49841. Vazač snopů
Dražba ukončena:07.10.2020 20:27:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč