Vojtěch Sedláček - Hnědá krajina

Olej na kartonu, 19x26,5 cm, signováno vlevo dole Vojt S., rám.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1930.

4100. Hnědá krajina
Dražba ukončena:30.03.2016 22:09:54
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč