Vojtěch Sedláček - Sekáč

Litografie, 20x18 cm, signováno vpravo dole Voj. Sedláček, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

6224. Sekáč
Dražba ukončena:27.10.2016 20:58:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 100 Kč