Vojtěch Sedláček - Soubor dvou prací Vojtěcha Sedláčka

1) Žena s hráběmi, litografie, 24x40 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček, rám, pasparta, zaskleno.
2) Čtyřspřeží, kolorovaná kresba, 28x20 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček, rám, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

1839. Soubor dvou prací Vojtěcha Sedláčka
Dražba ukončena:28.01.2015 20:31:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč