Vojtěch Sedláček

1776. Žena s otepí

popis: Litografie 18x12 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček, rám pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnuje se výhradně malbě a grafice, zejména motivy z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav v Miláně, Paříži i Tokiu.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:36:11

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč