Vojtěch Sedláček

37161. Cestou z pole

popis: Litografie, 35x50 cm. 72/500. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 13.11.2019 19:15:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč