Vojtěch Sedláček

37161. Cestou z pole

popis: Litografie, 35x50 cm. 72/500. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:16:48

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč