Vojtěch Sedláček

38596. Erotická toaleta

popis: Tuš na silnějším papíře, 15x10,5 cm. Signováno vpravo dole. Volný list. Na papíře připsáno rukou autora: "prej je to špatně, že to nejde tak daleko". Zezadu pozvánka na výstavu Čestmíra Mudruňky.

Papír mírně poškozen.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 11.12.2019 19:53:30

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč