Vojtěch Sedláček

38596. Erotická toaleta

popis: Tuš na silnějším papíře, 15x10,5 cm. Signováno vpravo dole. Volný list. Na papíře připsáno rukou autora: "prej je to špatně, že to nejde tak daleko". Zezadu pozvánka na výstavu Čestmíra Mudruňky.

Papír mírně poškozen.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 02.12.2019 16:06:08 2559
600 Kč 29.11.2019 11:33:28 5912