Vojtěch Sedláček

12221. Koně na poli

popis: Kresba, 28x40 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 52, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnuje se výhradně malbě a grafice, zejména motivy z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav ve světových metropolích (Milán, Paříž, Tokio).

 

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 400 Kč 23. 7. 2017 17:53:01 890
1 300 Kč 22. 7. 2017 10:07:19 1319
1 200 Kč 17. 7. 2017 20:31:31 488
1 100 Kč 10. 7. 2017 6:26:05 2559
1 000 Kč 2. 7. 2017 15:47:34 890