Vojtěch Sedláček

12221. Koně na poli

popis: Kresba, 28x40 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 52, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnuje se výhradně malbě a grafice, zejména motivy z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav ve světových metropolích (Milán, Paříž, Tokio).

 

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:23:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč limit (20. 9. 2017 18:18:23) 2360
7 000 Kč 20. 9. 2017 18:18:24 2282
6 500 Kč limit (20. 9. 2017 18:17:13) 2360
6 000 Kč 20. 9. 2017 18:16:46 1319
5 500 Kč limit (20. 9. 2017 18:16:36) 2360
5 500 Kč 20. 9. 2017 18:16:37 1319
5 000 Kč limit (20. 9. 2017 18:16:24) 2360
4 900 Kč 20. 9. 2017 18:16:25 1319
4 800 Kč limit (20. 9. 2017 18:16:11) 2360
4 700 Kč 20. 9. 2017 18:16:12 1319
4 600 Kč limit (20. 9. 2017 18:16:05) 2360
4 500 Kč 20. 9. 2017 18:16:06 1319
4 400 Kč limit (20. 9. 2017 18:15:54) 2360
4 300 Kč 20. 9. 2017 18:15:55 1319
4 200 Kč limit (20. 9. 2017 18:15:47) 2360
4 100 Kč 20. 9. 2017 18:15:48 1319
4 000 Kč limit (20. 9. 2017 18:15:37) 2360
3 900 Kč 20. 9. 2017 18:15:38 1319
3 800 Kč limit (20. 9. 2017 18:15:32) 2360
3 700 Kč 20. 9. 2017 18:15:33 1319
3 600 Kč limit (20. 9. 2017 18:15:24) 2360
3 500 Kč 20. 9. 2017 18:15:25 1319
3 400 Kč limit (20. 9. 2017 18:14:37) 2360
3 300 Kč 20. 9. 2017 18:14:07 1319
3 200 Kč 20. 9. 2017 18:13:51 2360
3 100 Kč 20. 9. 2017 18:13:38 1319
3 000 Kč 20. 9. 2017 18:12:49 2360
2 900 Kč 20. 9. 2017 18:12:44 1319
2 800 Kč 20. 9. 2017 18:11:21 2360
2 700 Kč 20. 9. 2017 18:11:12 1319
2 600 Kč 20. 9. 2017 16:50:38 2360
2 500 Kč limit (20. 9. 2017 14:11:39) 2167
2 500 Kč limit (20. 9. 2017 16:50:37) 2167
2 400 Kč 20. 9. 2017 13:11:42 2885
2 300 Kč 19. 9. 2017 15:31:02 2559
2 200 Kč 19. 9. 2017 9:25:22 488
2 100 Kč 18. 9. 2017 19:29:51 2973
2 000 Kč 16. 9. 2017 19:47:34 890
1 900 Kč 28. 8. 2017 12:45:01 2559
1 800 Kč 27. 8. 2017 16:26:22 890
1 700 Kč 21. 8. 2017 21:04:32 2559
1 600 Kč 6. 8. 2017 10:03:13 890
1 500 Kč 30. 7. 2017 16:32:41 2559
1 400 Kč 23. 7. 2017 17:53:01 890
1 300 Kč 22. 7. 2017 10:07:19 1319
1 200 Kč 17. 7. 2017 20:31:31 488
1 100 Kč 10. 7. 2017 6:26:05 2559
1 000 Kč 2. 7. 2017 15:47:34 890