Vojtěch Sedláček

39191. Odpočinek pod jabloní

popis: Litografie, 30x51 cm. Signováno vpravo dole Voj. Sedláček 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč