Vojtěch Sedláček - Při práci na poli

Tempera, 40x54 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Vojt. Sedláček 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
46194. Při práci na poli
Dražba ukončena:24.06.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč