Vojtěch Sedláček

52294. Sklízení řepy

popis: Litografie, 40x54 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 62. Pasparta.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:56:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč