Vojtěch Sedláček

12131. Soubor 3 litografií

popis: rozměry: od 27x39 cm do 32x45 cm, signovány Vojt. Sedláček, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:20:32

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč