Vojtěch Sedláček

38566. Soubor 3 litografií

popis: Litografie, všechny 22x16 cm. Signovány vpravo dole Vojt. Sedláček. Paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč