Vojtěch Sedláček

52375. Soubor 8 kreseb

popis: Kresby, od 9x14 cm do 27x36 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:10:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč