Vojtěch Sedláček

36481. U pole s povozem

popis: Kresba, 15x43 cm. Signováno vpravo dole V. Sedláček 51. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnuje se výhradně malbě a grafice, zejména motivy z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav ve světových metropolích (Milán, Paříž, Tokio).


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

 

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:37:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 200 Kč 10.10.2019 17:55:55 2360
1 100 Kč 01.10.2019 16:48:48 5520
1 000 Kč 30.09.2019 18:39:03 2559
900 Kč 27.09.2019 15:51:38 3182