Vojtěch Sedláček - V září - VELKÝ FORMÁT

Detail položky

Detail položky

Tempera, 69x104 cm. Signováno vpravo dole Voj. Sedláček 40. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval u profesorů Loukoty, Preislera a Švabinského na AVU v Praze. Působil jako středoškolský profesor kreslení, od roku 1926 se věnoval výhradně malířské tvorbě. Vycházel ze sociálního umění 20.let, zachycoval osobitým rukopisem, založeným na výstižné kreslířské zkratce život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou. Ve druhé polovině 20.století přešel od olejomalby k akvarelu, používal rovněž kvaš a temperu. Byl členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Roku 1980 byl v jeho domě v Javornici u Rychnova nad Kněžnou otevřen stálý Památník Vojtěcha Sedláčka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
48580. V září - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:26.08.2020 22:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
36 000 Kč limit (26.08.2020 22:26:53) 2559
35 000 Kč limit (26.08.2020 22:26:52) 2001
32 000 Kč limit (26.08.2020 22:26:38) 2559
31 000 Kč 26.08.2020 22:26:39 2001
30 000 Kč limit (26.08.2020 20:13:29) 2559
29 000 Kč 26.08.2020 20:13:30 2001
28 000 Kč limit (20.08.2020 17:11:05) 2559
27 000 Kč limit (20.08.2020 17:11:04) 3776
20 000 Kč limit (14.08.2020 23:53:12) 3776
19 000 Kč limit (14.08.2020 23:52:52) 6491
18 000 Kč 14.08.2020 23:52:53 3776
17 000 Kč limit (11.08.2020 16:08:18) 6491
16 000 Kč 09.08.2020 14:35:13 2559
15 000 Kč limit (09.08.2020 14:35:03) 2360
15 000 Kč limit (09.08.2020 14:35:04) 2559
8 000 Kč limit (09.08.2020 14:27:33) 2360
7 500 Kč 09.08.2020 14:27:34 2559
7 000 Kč limit (03.08.2020 20:15:30) 2360
6 500 Kč limit (03.08.2020 20:15:29) 2216
4 300 Kč limit (03.08.2020 20:15:03) 2216
4 200 Kč 03.08.2020 20:15:04 2360
4 100 Kč limit (03.08.2020 19:54:58) 2216
4 000 Kč 03.08.2020 19:54:59 1526
3 900 Kč limit (03.08.2020 19:54:44) 2216
3 800 Kč 03.08.2020 19:54:45 1526
3 700 Kč limit (03.08.2020 19:54:39) 2216
3 600 Kč 03.08.2020 19:54:40 1526
3 500 Kč limit (03.08.2020 19:54:33) 2216
3 400 Kč 03.08.2020 19:54:34 1526
3 300 Kč limit (03.08.2020 19:54:26) 2216
3 200 Kč 03.08.2020 19:54:27 1526
3 100 Kč limit (31.07.2020 22:32:22) 2216
3 000 Kč 31.07.2020 22:32:23 1345
2 900 Kč limit (31.07.2020 22:32:16) 2216
2 800 Kč 31.07.2020 22:32:17 1345
2 700 Kč limit (31.07.2020 22:32:11) 2216
2 600 Kč 31.07.2020 22:32:12 1345
2 500 Kč limit (31.07.2020 22:32:07) 2216
2 400 Kč 31.07.2020 22:32:08 1345
2 300 Kč limit (31.07.2020 21:40:12) 2216
2 200 Kč 31.07.2020 21:40:13 223
2 100 Kč limit (31.07.2020 18:40:26) 2216
2 000 Kč limit (31.07.2020 18:40:25) 1345
1 900 Kč limit (31.07.2020 13:01:25) 1345
1 800 Kč 31.07.2020 11:50:23 2360
1 700 Kč 31.07.2020 8:29:42 849
1 600 Kč 31.07.2020 4:26:48 2216
1 500 Kč 30.07.2020 23:32:02 6634