Vojtěch Sedláček

37148. Žena s trávnicí

popis: Suchá jehla, 15x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Vojt. Sedláček. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.11.2019 23:10:02 2559