Vojtěch Sedláček - Zimní motiv

Kombinovaná technika, 30x43 cm. Signováno vlevo dole Vojt. Sedláček 36. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
49241. Zimní motiv
Dražba ukončena:30.09.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč