Vojtěch  Tittelbach - Krajina

Tempera na sololitu, 80x123 cm, signováno vpravo dole Tittelbach, rám, zaskleno.

1900, Mutějovice - 1971, Praha
Student UMPRUM (1919-1922, prof. Dítě), poté studium na AVU (1922-1925, prof. Švabinský). Malíř, grafik a ilustrátor. Učil kreslení na soukromé škole Vladislava Sychry. Věnoval se zejména grafice, Vyzdobil a ilustroval řadu knih; dále se také výrazně věnoval tvorbě pro pražská divadla.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5664. Krajina
Dražba ukončena:29.09.2016 21:20:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč