Vojtěch  Tittelbach - Na poli

Litografie, 36 x 27 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1928.

462. Na poli
Dražba ukončena:20.06.2013 21:57:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč