Vojtěch  Tittelbach - Sedící žena

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole V. Tittelbach, rám.

2339. Sedící žena
Dražba ukončena:27.05.2015 21:43:07
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč