Vratislav Hlava - Cesta do vsi - Stožice

Kombinovaná technika, 57x77 cm, signováno vpravo dole Vr. Hlava 1945, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

11837. Cesta do vsi - Stožice
Dražba ukončena:28.06.2017 21:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč