Olej na sololitu, 69x98 cm. Signováno vpravo dole Vr. Hlava 1939. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 116 cm
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.