Vratislav Hlava - Stožická cihelna

Pastel, 73x93 cm. Signováno vlevo dole Vr. Hlava 1927. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Dílo je vedeno jako kulturní památka, není možné jej vyvést do zahraničí.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

57520. Stožická cihelna
Dražba ukončena:01.04.2021 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč