Olej na kartonu, 69x89 cm. Signováno vlevo dole Vr. Hlava 1927. Rámováno.
Pozn.: Vzadu razítko z výstavy - Jednoty uměleckých výtvarníků, Obecní dům - Praha, 1927.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.