Vratislav Hlavatý - Konvolut 3 grafik - Tankový prapor I, II, III

Litografie, 32x22 cm, Signovány vpravo dole tužkou Vratislav Hlavatý 91. Volné listy v deskách.

o autorovi: 1934
Malíř, grafik, typograf, animátor. Studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze a na VŠUP v Praze u A. Hoffmeistera v ateliéru filmové grafiky. Ilustroval dětské knihy, zabýval se také plakátem, karikaturou, animovaným filmem. Ilustrace a kreslený humor uveřejňoval v časopisech pro dospělé i pro děti. Vystavoval samostatně i na kolektivních výstavách doma, hojně i v zahraničí. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách UPM Praha, MG Brno, Art Musea Lahti, Muzea animovaného filmu na zámku Kratochvíle.

118003. Konvolut 3 grafik - Tankový prapor I, II, III
Dražba ukončena:23.06.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 23.06.2024 19:25:40 189
1 000 Kč 23.06.2024 8:49:02 11023