Vratislav Jan Žižka - Kytice v modré váze

Olej na papíře, 70x53 cm. Signováno vpravo nahoře Vratislav Jan Žižka 1957. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 – 2011
Malíř, grafik, historik umění. Studoval na Fakultě architektury na ČVUT v Praze u J. Lieslera a O. Blažíčka, na PedF UK v Praze a na AVU v Praze u V. Rady, V. Nechleby a V. Silovského. Věnoval se malbě a tvorbě objektů, které vznikají spojováním klasických i moderních výtvarných postupů. V kresbě se specializoval na portrétní tvorbu.

25051. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:28.11.2018 20:59:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč