Vratislav Nechleba - Arcibiskup

Olej na kartonu, 26x22 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Nechleba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

45279. Arcibiskup
Dražba ukončena:27.05.2020 23:06:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč