Vratislav Nechleba - Portrét dívky - studie

Olej na kartonu, 26x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

45277. Portrét dívky - studie
Dražba ukončena:27.05.2020 22:54:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč