Kombinovaná technika, 90x40 cm. Signováno vlevo dole V. Trampota 1970. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1921 -1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.