Vratislav Trampota - Dívka

Kombinovaná technika, 90x40 cm. Signováno vlevo dole V. Trampota 1970. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1921 -1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

27166. Dívka
Dražba ukončena:30.01.2019 21:16:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč