Vratislav Trampota

27497. Vesnička v kopcích

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x36 cm. Signováno vpravo dole V. Trampota. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:50:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.01.2019 19:35:22 2559