V.V. Novák - Mraky

Olej na plátně, 36x52 cm, signováno vlevo dole V.V. Novák 43, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

5950. Mraky
Dražba ukončena:26.10.2016 21:08:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč