V.V. Novák - Vesnice v zeleni

Olej na plátně, 51x70 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, rám.

1243. Vesnice v zeleni
Dražba ukončena:02.06.2014 22:11:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 701 Kč