V.V. Novák, Čeněk Choděra, J. Hudec, ad.  - Soubor 6-ti prací

4x olej, 1x kresba, od 9x20 do 25x69 cm. Signovány V.V. Novák, Čeněk Choděra, J. Hudec, ad. 1x nesignováno.

Pozn.: Poškozeny.

V.V. Novák, Čeněk Choděra, J. Hudec, ad.
301956. Soubor 6-ti prací
Dražba ukončena:05.11.2019 20:39:27
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč