V.V. Novák - Domy za řekou

Tempera, 33x49 cm. Signováno vlevo dole V. V. Novák 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

36611. Domy za řekou
Dražba ukončena:30.10.2019 21:55:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč