V.V. Novák - Krajina s vesnicí

Olej na kartonu, 70x90 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. V minulosti neodborně čištěno - došlo k narušení původní malby včetně signatury. Rozsáhle opravováno.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

19887. Krajina s vesnicí
Dražba ukončena:26.04.2018 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč