V.V. Novák - Krajina u Jindřichova Hradce

Olej na plátně, 37x95 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 60. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

54826. Krajina u Jindřichova Hradce
Dražba ukončena:28.01.2021 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč