V.V. Novák - Léto na přehradě

Olej na desce, 55x121 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 142 cm

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

87620. Léto na přehradě
Dražba ukončena:14.12.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč