V.V. Novák - Luhová u Jindřichova Hradce - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 40x150 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

307286. Luhová u Jindřichova Hradce - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:10.01.2021 20:11:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč