V.V. Novák - Mořské pobřeží.

Olej na kartonu. 32x42 cm. Signováno vlevo dole V.V. Novák 32. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

40070. Mořské pobřeží.
Dražba ukončena:30.01.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč