V.V. Novák - Motiv z jižní krajiny

Olej na kartonu, 30x43 cm. Signováno vlevo dole V. V. Novák 32. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

vydraženo top
88443. Motiv z jižní krajiny
Dražba ukončena:15.01.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč