V.V. Novák - Motiv ze Slověnic

Olej na kartonu, 22x57 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 48. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

87554. Motiv ze Slověnic
Dražba ukončena:11.12.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč