V.V. Novák - Mutiněveský rybník

Olej na plátně, 23x54 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 55. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

306064. Mutiněveský rybník
Dražba ukončena:08.09.2020 20:01:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč