V.V. Novák - Plachetnice v přístavu

Olej na plátně, 35x77 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák 35. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

34097. Plachetnice v přístavu
Dražba ukončena:27.06.2019 21:14:45
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč