V.V. Novák - Pozdní léto

Olej na plátně, 41x95 cm. Signováno vlevo dole V.V. Novák 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

47482. Pozdní léto
Dražba ukončena:30.07.2020 20:39:14
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:11 000 Kč